PROJE HAKKINDA

Sarsala Konakları ile tanışmaya hazırlanın!
Çocukların hayal gücünden aldığımız ilhamla, büyüklerin hayallerini gerçek kılmak için yola çıkıyoruz. Dalamanın içinde yepyeni ve kusursuz bir şehir, Her detayıyla ışık saçan bir proje yapıyoruz. Yeni bir başlangıca, hayallerinize kavuşmaya hazırsanız Sarsala Konakları,  ile tanışmak için Satış Ofisimize  davet ediyoruz.


Hayallerinizdeki şehir orada!
Sarsala Konakları , Dalaman’da şehrin en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükselmeye başlıyor. Tamamı havuz manzaralı 2+1 konut’tan oluşan bu dev proje, Dalaman’a yeni bir soluk, sizlerin hayatına ise yeni bir konfor anlayışı getiriyor. Modern mimari çizgilerini iç mekanlarda ve Dış Mekanlarda taçlandıran Sarsala Konakları, Barut A.Ş. güvencesiyle tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam sunuyor.

Hayattan beklentileriniz fazlaysa...
7500 m2 arazi üzerine kurulan Sarsala Konakları, tıpkı şehir içinde başka bir şehir gibi her ihtiyacınızı barındırıyor. 300’den fazla kişiye ev sahipliği yapacak 8 bloktan oluşan bu dev projenin tam ortasındaki meydan, komşularınızla buluşma noktanız oluyor.

7/24 güvenliği, her bölgeye özel açık havuzlar, oyun parkları, çocuk havuzları . Açık otoparklar, çocuk parkları ve sosyal-kültürel daha birçok yaşam artısı… Hepsi hayalinizdeki hayatı yaşamanız için Sarsala konaklarında…

 

Proje uygulama grubu
Mimar/ ASIM DEVECİ
İnşaat  Mühendisi/ CENK DÖNMEZ
Elektrik Mühendisi/ AYŞEGÜL KORKUT
Makina Mühendisi/ MESUT İLHAN
Harita Mühendisi/ RECEP ÖZTÜRK
Jeoloji Mühendisi/ RAMAZAN ÖZKAN